Proč je pravidelné čištění koberců důležité?

  • Rubriky příspěvkuČlánky

Každý den, nebo týden bojuje každý z nás pro to, aby jeho domácnost byla hygienicky nezávadným a zdravotně bezpečným místem. V koupelně, kuchyni a na toaletě používáme silné čistící prostředky, abychom zabránili množení zdraví ohrožujících baktérii, nebo plesní. Ale myslím skutečně na všechno? Jak často provádíte čištění koberců ve Vaší domácnosti?

Luxování a větraní koberce, které určitě provádíte pravidelně, částečně eliminuje množství prachu, které se během týdne nebo měsíce, v koberci usadí. Avšak tento způsob čištění koberců není dostatečně důkladný, a neodstraní veškerou vrstvu prachu, která se v koberci nashromáždí. Proto je důležité, aby Váš koberec, aspoň několikrát ročně absolvoval důkladné, hloubkové čištění. Tím zabráníte nejenom usazovaní částeček prachu v koberci, ale také vzniku a rozšiřovaní baktérií a roztočů. Určitě sami dobře víte, kolik zdravotních problémů, Vám můžou tytou neželaní návštěvníci způsobit.

Zdravotní nezávadnost je základem každé domácnosti. Proto neváhejte a obraťte se na naši profesionální úklidovou firmu. Nabízíme Vám čištění koberců Praha, ale také i v blízkém okolí a garantujeme Vám, že s prací, kterou odvedeme, budete zaručeně spokojení.