Čištění matrací

cisteni matraci praha

Moderní extrakční metoda, jež je dnes hojně využívána při čištění koberců nebo čalouněného nábytku, je také pro čištění matrací jako stvořená. Jelikož ve své posteli člověk tráví téměř třetinu veškerého svého času, je nutno čištění matracínepodceňovat a provádět je minimálně dvakrát do roka, aby nezvanými spolunocležníky nebyli roztoči a jiné alergeny. Extrakční metodou čištění matracívyčistíme většinu syntetických i přírodních materiálů. Dopřejte si zdravý spánek.

Jaké druhy znečištění jsou pro extrakční metodu vhodné?

Jak se na těchto stránkách zmiňujeme i na jiném místě, je vždy velice přínosné, je-li znečištění odborně čištěno co nejdříve po svém vzniku. Dokonce lze říci, že v případě čištění matrací tato pravda platí dvojnásobně, neboť v případě čištění matrací se často stává, že dlouho zanedbané skvrny se beze zbytku vyčistit nepodaří. Důkladné strojní čištění matrace dodá Vaší posteli příjemnou vůni a zbaví ji nejen viditelných skvrn od všech tělních produktů nebo potravin, ale také roztočů a alergenů, jež se skrývají uvnitř struktury.

Jak dlouho trvá schnutí?

Jako vždy pokud se jedná o schnutí vody, závisí i doba schnutí matrace po extrakčním čištění na větrání v místnosti a na teplotě vzduchu. Vzhledem k tomu, že při aplikaci extrakční metody při čištění koberců nebo čištění matrací je většina účinné vody po čištění ihned odsávána zěpt do extraktoru, je zbytková vlhkost poměrně malá. Doba schnutí matrace se potom pohybuje kolem dvou až čtyř hodin.

Formulář pro nezávaznou objednávku