Čištění koberců

cisteni kobercu praha

Naše společnost nabízí komplexní a profesionální služby v oblasti hloubkového čištění tkanin a textilií. Naše služby jsou k dispozici nejen domácnostem, ale i firmám.

Čistý a udržovaný koberec je potřeba jak z hlediska zdravotního, tak i estetického pro všechny prostory v pokojích, kancelářích či na chodbách. Ne všechny firmy nabízejí dostatek zkušeností, ani nepoužívají dostatečně účinné a moderní metody. Obraťte se na nás, s mámi máte jistotu.

Čištění probíhá tzv. mokrou metodou a používáme zásadně nezávadné, ekologicky odbouratelné prostředky. Mokrá metoda zajišťuje, že voda je s spolu čistícím prostředkem vháněna hluboko do plochy koberce a následně je pod tlakem vháněna zpět do tanku přístroje. Tento způsob je nejen účinný, ale především šetrný a zajišťuje že nedochází k nadměrnému opotřebení koberce ani k vytrhávání vláken.

Extrakční čištění je způsob čištění, kdy se čistící roztok vstřikuje do čištěné plochy koberce nebo čalounění a poté se odsává i s nečistotami zpět do sběrného tanku. Tento proces probíhá opakovaně a na závěr se provede vysátí zbytkového roztoku.

Čištění většího rozsahu, nebo silně znečištěných kobercových ploch je prováděno kotoučovým strojem a následně extrakční metodou.

Čištění kotoučovým strojem je způsob čištění, kdy kotoučový stroj na čištěnou plochu koberce nanese čistící roztok, který se rotačním pohybem kartáče napění, koberec se kartáčuje a následně se špinavý roztok s pěnou odsaje. Tento proces je následován extrakčním čištěním. Tento způsob se spolehlivě zbavuje nečistot, roztočů, zápachu a oživuje barvy. Po tomto procesu zůstává čištěná plocha pouze mírně vlhká.

Provádíme a specializujeme se na: 

cisteni kobercu praha

Pro domácnosti

Šetrně a spolehlivě vyčistíme Váš nábytek s pomocí profesionálních, nepěnících prostředků, které nejen spolehlivě čistí, ale Váš byt krásně provoní. Přípravky jsou zároveň protialergenní, jsou proto vhodné do všech domácností, i pokud máte domácí mazlíčky. 

Nestíháte úklid v běžné pracovní době kvůli svým povinnostem? Nevadí, jsme Vám k dispozici kdykoliv non-stop, včetně víkendů a svátků a to naprosto bez jakýchkoliv příplatků za nestandartní pracovní dobu.

Pro firmy

Nabízíme profesionální, flexibilní přístup při čistění Vašich firemních prostor. Naše služby jsou tu pro Vás non-stop, včetně víkendů a svátků tak, aby chod vašeho podnikání nebyl nijak narušen. Vše bez nutnosti dalších výdajů za práci mimo standartní pracovní dobu. Dostatek pečlivých a vyškolených zaměstnanců a naše profesionální vybavení zajistí Vaši maximální spokojenost.

Formulář pro nezávaznou objednávku